Religion.in.ua > Важливо, Україна > ПЦУ надає безкоштовні реанімобілі для транспортування тяжкохворих з Криму

ПЦУ надає безкоштовні реанімобілі для транспортування тяжкохворих з Криму


9 02 2022
ПЦУ надає безкоштовні реанімобілі для транспортування тяжкохворих з Криму8 лютого в Представництві Президента України в Автономній Республіці Крим відбулася зустріч із керівником відділу соціального служіння Київської митрополії ПЦУ Романом Холодовим. Він розповів Постійному Представнику Антону Кориневичу та його заступницям Дар’ї Свиридовій і Тамілі Ташевій про нову ініціативу — безкоштовні реанімобілі для транспортування тяжкохворих, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сторінку Представництві Президента України в АРК.

Заропоновано у співпраці з Представництвом допомагати з транспортуванням людей із тимчасово окупованого Криму на лікування до підконтрольної уряду території України.

“Багато людей із Криму не мають фінансової можливості або ж перебувають у немічному стані, а отже не можуть подбати про себе та поїхати на лікування до лікарні. Саме таким людям ми пропонуємо нашу допомогу. Люди не мають відчувати себе покинутими у критичних життєвих ситуаціях”, — пояснив Роман Холодов.

Представництво охоче підтримує ініціативу та сприятиме її успішному впровадженню. Зокрема наразі є ідея розмістити на КПВВ з Кримом інформацію про реанімобілі, щоб громадяни України з тимчасово окупованого півострова у разі потреби могли звернутися або до Представництва, або до відділу соціального служіння ПЦУ і попросити допомоги у перевезенні.

Відділ соціального служіння Київської митрополії Православної Церкви України, що його очолює Роман Холодов, також 4 рік опікується нужденними, безхатьками, а також важкохворими дітьми та дітьми з орфанними захворюваннями, допомагає їм спеціальним харчуванням, засобами гігієни, надає духовну та психологічну підтримку.


Повернутися назад