Religion.in.ua > Книжки > Джерела християнської моралі: її метод, зміст та історія

Джерела християнської моралі: її метод, зміст та історія


12 11 2013
Джерела християнської моралі: її метод, зміст та історіяЦей твір вийшов друком у 1985 р. і викликав справжнє відновлення католицької моральної теології.

Пінкерс Серве (Теодор). Пер. з фр. – К.: Дух і Літера, Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського,  2013. – 606 с. –  Мова укр. – Обкл. тверд. – Форм. 70х100/16 – ISBN 978-966-378-000-0

Цей твір вийшов друком у 1985 р. і викликав справжнє відновлення католицької моральної теології. Спираючись на Святе Письмо, традицію Отців Церкви й думку св. Томи Аквінського, автор повертається до класичної концепції християнської моралі, яка ґрунтується на природному для людини прагненні до щастя. С. Пінкерс показує, як християнська традиція розуміла реалізацію цього прагнення і як такий підхід може надихнути сучасну моральну рефлексію. Автор розглядає моральні проблеми крізь призму євангельської Нагорної Проповіді, яка набагато сильніше стимулює творчу співпрацю людини з Божою благодаттю, ніж переліки обов’язків і заповідей, властиві модерній моральній теології.

Книгу можна замовити.


Повернутися назад