Religion.in.ua > Українські > Легендарні книжки: міфи та біблійні історії для дітей

Легендарні книжки: міфи та біблійні історії для дітей


10 06 2021
Уся наша культура і разом із нею наші світогляди наскрізь пронизані різноманітними архетипами, образами, мотивами та сюжетами. Якими? Сподіваюся, що відповідь на це запитання діти та їхні батьки зможуть знайти у книжках із сьогоднішньої добірки — незвичної, але надзвичайно цікавої та симпатичної.

У світі повно книжок, які мають на меті допомогти дитині краще розуміти світ — який він був, яким є і яким може бути. Так, аби дізнатися, чому сяють зорі й куди зникає сонце вночі, можна почитати науково-популярні видання з астрономії та фізики, наприклад, енциклопедію «Професор Астрокіт і неосяжний космос» або серію книжок Люсі та Стівена Гокінґів. Комікси про пригоди Джеронімо Стілтона стануть чудовим стартом вивчення всесвітньої історії, а книжка Едріана Дінгла «Як створити Всесвіт із 92 хімічних елементів» зробить легкими та захопливими перші кроки у дослідженні речовин та різноманітних мікропроцесів.

Утім, знання про світ не обмежують науковими. Уся наша культура і разом із нею наші світогляди наскрізь пронизані різноманітними архетипами, образами, мотивами та сюжетами. Якими? Сподіваюся, що відповідь на це запитання діти та їхні батьки зможуть знайти у книжках із сьогоднішньої добірки — незвичної, але надзвичайно цікавої та симпатичної.

Далі див. тут


Повернутися назад