Religion.in.ua > Українські > Карта Рима

Карта Рима


25 01 2022
Папа Римський Франциск хоче відвідати з візитом Україну і зустрітися з Московським патріархом...

Папа планує відвідати Україну наступного року, — про це повідомив глава Української греко-католицької церкви архієпископ Святослав Шевчук. Поки що невідомі подробиці — коли, куди і з чим, але, безперечно, приїде. Правда, це тільки половина новини. А ось її друга частина: Папа також має намір найближчим часом зустрітися з патріархом Московським Кирилом. Про це понтифік заявив, повертаючись із апостольської поїздки в Грецію та на Кіпр.

За словами понтифіка, він очікує візиту глави Відділу зовнішніх церковних зв'язків РПЦ митрополита Іларіона (Алфеєва) і впевнений, що той їде саме для узгодження місця та часу зустрічі. Вони могли б перетнутися з патріархом, наприклад, у Фінляндії, куди глава РПЦ планує прибути з візитом. Але й проти візиту в Москву Папа, звісно, не заперечував би. І, взагалі, «щоб зустрітися з братом, протоколи не потрібні».

Ці два повідомлення — про можливий візит в Україну та зустріч Папи Римського з патріархом Московським — взаємопов’язані. Терміни і програма візиту Папи Франциска в Україну, найімовірніше, залежатимуть від того, чи відбудеться його зустріч із патріархом Московським, коли вона відбудеться та яким буде порядок денний.

Далі див. тут


Повернутися назад