Religion.in.ua > Україна > Відома співачка, депутат Оксана Білозір є поборницею і благодійницею УПГКЦ, яка воює з УГКЦ (ВІДЕО)

Відома співачка, депутат Оксана Білозір є поборницею і благодійницею УПГКЦ, яка воює з УГКЦ (ВІДЕО)


8 12 2011
Журналістське розслідування програми «Люстрація» львівського телеканалу ЗІК ТВ встановило незаперечну причетність пані Оксани Білозір, народного депутата України, члена партії Християнсько-Демократичний Союз до Української Правовірної Греко-Католицької Церкви (УПГКЦ, або "підгорецькі отці", "догналівці") - релігійного угруповання, яке відійшло від греко- і римо-католиків, проголосивши власну конфесію. До цього Оксани Білозір як вірянка УГКЦ аж ніяк не афішувала свою причетність до УПГКЦ.

Відома співачка, депутат Оксана Білозір є поборницею і благодійницею УПГКЦ, яка воює з УГКЦ (ВІДЕО)Журналістське розслідування програми «Люстрація» львівського телеканалу ЗІК ТВ встановило незаперечну причетність пані Оксани Білозір, народного депутата України, члена партії Християнсько-Демократичний Союз до Української Правовірної Греко-Католицької Церкви (УПГКЦ, або "підгорецькі отці", "догналівці") - релігійного угруповання, яке відійшло від греко- і римо-католиків, проголосивши власну конфесію. До цього Оксани Білозір як вірянка УГКЦ аж ніяк не афішувала свою причетність до УПГКЦ.

Відома співачка, депутат Оксана Білозір є поборницею і благодійницею УПГКЦ, яка воює з УГКЦ (ВІДЕО)Як відомо, світогляд "підгорецьких отців" багато в чому збігається з поглядами представників консервативних течій усередині Української Православної Церкви (Московський Патріархат), з якими УПГКЦ блокується в акціях проти електронних документів, ІНН, НАТО, ювенальної юстиції, екуменізму, глобалізму, "насильного просування одностатевих шлюбів", "антилюдської та злочинної ідеології Європейського Союзу" тощо. Заснував УПГКЦ Антонін Догнал, громадянин Чехії, що живе на Львівщині і проголошує себе єпископом цієї конфесії в монастирі села Підгорці Львівської області. Лідери УПГКЦ піддали анафемі Римських пап Павла Іоанна II, Бенедекта XVI, а також кардинала Любомира (Гузара). У свою чергу, Ватикан разом з УГКЦ відлучили від себе УПГКЦ, яку вони називають "сектою Догнала".


Журналісти каналу продемонстрували в ефірі документ, який засвідчує, що пані Оксана Білозір цілком свідомо, проти волі проводу УГКЦ, зокрема тодішнього глави УГКЦ Патріарха Любомира кардинала Гузара, сприяла отриманню Антоніном (Іллею) Догналом українського громадянства, повідомляє Католицький оглядач.


Пані Оксана Білозір, як свідчить документ, клопотала перед тодішнім в.о. голови Служби Безпеки України паном Валентином Наливайченком про позитивне вирішення питання надання А. Догналу  українського громадянства. Втім, за інформацією ЗМІ, А.Догнал залишився громадянином Чеської Республіки. Лідера УПГКЦ, яка «могла б прийняти юрисдикцію Московського патріархату», збиралися виселити зі Львова.


Повернутися назад