Religion.in.ua > Україна > В Україні вперше відбудеться фестиваль, присвячений філософу-містику Григорію Сковороді

В Україні вперше відбудеться фестиваль, присвячений філософу-містику Григорію Сковороді


16 07 2012

«De libertate» — літературно-мистецький фестиваль, що відбудеться 17 серпня 2012 року на території Національного літературно-меморіального музею Григорія Сковороди. Він заснований з нагоди 290-річчя з дня народження Григорія Сковороди, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Літакцент.

В Україні вперше відбудеться фестиваль, присвячений філософу-містику Григорію Сковороді«De libertate» — літературно-мистецький фестиваль, що відбудеться 17 серпня 2012 року на території Національного літературно-меморіального музею Григорія Сковороди (Харківська обл.). Він заснований з нагоди 290-річчя з дня народження Григорія Сковороди, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Літакцент.

 

Фестиваль передбачає літературну складову (книжковий ярмарок, поетичні читання, зустрічі з письменниками, видавцями, художниками, презентації книг, а також інтерактивні програми від Харківського літературного музею); музичну складову (виступи музичних гуртів, імпровізації, майстер-класи) й візуальне мистецтво (перформенси, ленд-арт, motion-design)

Організатор фестивалю – Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди – запрошує письменників, видавців, музикантів, митців і всіх шанувальників Григорія Сковороди створювати фестиваль разом.

Координатори фестивалю — Олена Рибка (0661993127), Ігор Зарудко. Куратор майданчику ленд-арт та візуального мистецтва — Одислав Німай (0633816267).

Адреса Музею: вул. Приозерна, 3, с. Сковородинівка Золочівського району Харківської обл.

Сайт Національного літературно-меморіального музею Григорія Сковороди – тут.

Джерело: <a href="https://litakcent.com/2012/03/14/festyval-prysvjachenyj-hryhoriju-skovorodi/">ЛітАкцент</a>


Повернутися назад