Religion.in.ua > Україна > Франциск молиться за Україну

Франциск молиться за Україну


26 01 2014

У неділю, 26 січня 2014 року, промовляючи до десятків тисяч прочан, що зібралися на площі Святого Петра у Ватикані, між якими були також представники української громади Риму, Папа Римський Франциск висловив бажання бачити Україну мирною країною, повідомляє "Релігія в Україні"...

Франциск молиться за УкраїнуУ неділю, 26 січня 2014 року, промовляючи до десятків тисяч прочан, що зібралися на площі Святого Петра у Ватикані, між якими були також представники української громади Риму, Папа Римський Франциск висловив бажання бачити Україну мирною країною, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Сatholicnews.

«Огортаю молитвами Україну, зокрема тих, хто втратив своє життя цими днями та їхні родини. Бажаю, щоб розвивався конструктивний діалог між інституціями та громадянським суспільством, щоб, виключаючи будь-яке застосування насильних дій, у серці кожної людини переважав дух миру та шукання спільного добра», – сказав Папа Франциск після проказування молитви «Ангел Господній» промовляючи до десятків тисяч прочан на площі Святого Петра у Ватикані.


Повернутися назад