Religion.in.ua > Україна, Відео > Кримські татари пропонують православним священникам проводити служби у мечетях

Кримські татари пропонують православним священникам проводити служби у мечетях


29 03 2014

У Криму священики Української Православної Церкви Київського Патріархату готові справляти свої служби божі в мечетях. Такий прихисток їм запропонували кримські татари, повідомляє речник Київського Патріархату архієпископ Євтратій Зоря, якого цитує 5 канал, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Українську правду.

У Криму священики Української Православної Церкви Київського Патріархату готові справляти богослужіння в мечетях. Такий прихисток їм запропонували кримські татари, повідомляє речник Київського Патріархату архієпископ Євтратій Зоря, якого цитує 5 канал, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Українську правду.

На тепер, за його словами, двоє священиків уже залишило Крим, ще одинадцять на чолі з архиєпископом Климентом продовжують звершувати там богослужіння. Але усе духовенство Київського Патріархату було вимушене вивезти з півострова свої сім’ї.

На запрошення кримських татар молитися в мечетях православні погодяться, якщо в своїх церквах в Криму вони відчують небезпеку або якщо священиків і прихожан Київського Патріархату просто виженуть з їхніх храмів.

"Якщо не буде можливості нам, нашим священикам і парафіянам молитсия в своїх храмах, то вони нададуть місце у мечетях. І запевнили, що вони будуть допомагати захищати наші права і дадуть можливість молитися в своїх культових спорудах", - заявив архієпископ УПЦ КП Євтратій.


Повернутися назад