
Від 13 до 18 серпня у Марійському духовному центрі "Зарваниця" на Тернопільщині відбувся християнський табір «Україна єдина», який вже п’ятий рік поспіль об’єднує дітей з усієї України. У ньому взяли участь 130 дітей віком від 10 до 17 років. Це сироти та діти з малозабезпечених сімей, діти переселенців та із зони АТО, а також діти з місійних теренів України
, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ. Провели табір студенти та випускники Тернопільської вищої духовної семінарії імені патріарха Йосифа Сліпого разом з командою аніматорів, які пройшли вишкіл у Школі християнського аніматора та є активними учасниками спільноти «Анімотор».
Відбувся табір під гаслом «Face in Book» («Обличчя в Книзі») за програмою, яку розробила творча група «Анімотор» під керівництвом о. Романа Демуша. «Face in Book» означає знайти себе, побачити своє обличчя у головній книзі – Біблії, яка є основою християнського життя. Кожного дня всі заходи в таборі розкривали окрему біблійну дійсність (мудрість, надія, справедливість і т.д.), а всі учасники були покликані побачити і пережити її у собі. Кульмінаційним моментом дня була літургія.
Увечері кожна команда, яка мала свою сторінку у Фейсбуку, робила пост – підсумок дня, в якому вказувала на ті моменти, які найбільше вразили. На завершення табір «Україна єдина» відвідав митрополит Тернопільсько-Зборівський Василь (Семенюк), щоб поспілкуватися з дітьми та запросити їх на архієрейську літургію.