Religion.in.ua > Україна > Спільнота святого Егідія роздала понад тисячу різдвяних обідів у Києві, Львові й Івано-Франківську

Спільнота святого Егідія роздала понад тисячу різдвяних обідів у Києві, Львові й Івано-Франківську


11 01 2019
Спільнота святого Егідія й рух «Молодь за мир» влаштували різдвяні обіди для бідних у Києві, Львові й Івано-Франківську. Зокрема, у Києві різдвяні обіди відбувалися паралельно в чотирьох місцях: це були Голосіїв, Поділ, Дарниця та Троєщина. Різдвяні обіди зібрали понад тисячу нужденних

Подарунки для бідних волонтери зібрали завдяки проекту «Таємний Санта», до якого долучилося понад 2500 осіб, зокрема співачка Джамала, гурти «Hardkiss» і «O’Torvald». Участь у різдвяному обіді вже не вперше взяли відома українська скрипалька Мирослава Которович і диригент Микола Лисенко (правнук композитора Миколи Лисенка) з хором.
 
У Львові на різдвяний обід завітало близько 400 бідних і десятки волонтерів, які допомогли провести свято. В Івано-Франківську за Різдвяним столом зібралося майже 100 бідних.

У різдвяних обідах брали участь ієрархи різних українських Церков. Сама Спільнота святого Егідія є католицькою організацією.
 
Волонтери провели різдвяні обіди в київських будинках людей похилого віку: на Лісовому масиві та Чайці.
 
25 грудня 2018 року волонтери привітали з Різдвом дітей із будинків сімейного типу в Києві й ромські родини в Ужгороді. Святкування з бідними відбулися також у Харкові й Одесі.

Крім того, 6 січня 2019 року владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ, в Ірпені Київської області спільно помолився та розділив радість святого вечора з родинами загиблих воїнів.


Повернутися назад