Religion.in.ua > Україна > Невдовзі побачить світ перша дитяча книга про пророка Мухаммада українською мовою

Невдовзі побачить світ перша дитяча книга про пророка Мухаммада українською мовою


21 05 2020
Невдовзі побачить світ перша дитяча книга про пророка Мухаммада українською мовоюЛіга мусульманок України (ЛМУ) організувала збір коштів на друк першого тиражу першої дитячої книги про пророка Мухаммада українською мовою. Це ілюстроване дитяче видання буде роздаватися безкоштовно в мечетях ДУМУ «Умма», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Аrraid.org.

Автор книги, Аліна Мартинова, свого часу писала для газети «Арраід". Вона переселенка з Донбасу, волонтер, сьогодні живе з сім'єю у Львові.

Ідея книги виникла півтора роки тому і після обговорення з главою ЛМУ Аліна Мартинова приступила до роботи, яку завершила минулого літа. Книга в захоплюючій формі доносить дітям молодшого шкільного віку, ким був пророк Мухаммад; чому він був особливим і чому став прикладом для всіх поколінь мусульман.

Ілюстратор Тетяна Юшина, ознайомившись з текстом, була в захваті від того, як легко і цікаво він читається, і внесла свій вклад, проілюструвавши книгу.

Сьогодні книга готова до друку. Єдине, що заважає - нестача коштів: 41 000 гривень - і друкарня відразу почне друкувати перший тираж 2500 примірників.

Після того, як книга побачить світ, у вільний доступ викладуть електронну версію, щоб її могли читати маленькі мусульмани України та світу. Внести посильний грошовий внесок можна за посиланням (слід вибрати опцію «Дитяча книга« Мухаммад і ти », щоб було видно цільове призначення платежу).Повернутися назад