Автор книги, Аліна Мартинова, свого часу писала для газети «Арраід". Вона переселенка з Донбасу, волонтер, сьогодні живе з сім'єю у Львові.

Ідея книги виникла півтора роки тому і після обговорення з главою ЛМУ Аліна Мартинова приступила до роботи, яку завершила минулого літа. Книга в захоплюючій формі доносить дітям молодшого шкільного віку, ким був пророк Мухаммад; чому він був особливим і чому став прикладом для всіх поколінь мусульман.

Ілюстратор Тетяна Юшина, ознайомившись з текстом, була в захваті від того, як легко і цікаво він читається, і внесла свій вклад, проілюструвавши книгу.

Сьогодні книга готова до друку. Єдине, що заважає - нестача коштів: 41 000 гривень - і друкарня відразу почне друкувати перший тираж 2500 примірників.

Після того, як книга побачить світ, у вільний доступ викладуть електронну версію, щоб її могли читати маленькі мусульмани України та світу. Внести посильний грошовий внесок можна за посиланням (слід вибрати опцію «Дитяча книга« Мухаммад і ти », щоб було видно цільове призначення платежу).


Теги: