Religion.in.ua > Україна > Тернопільщина за участю баптистів отримала 31 апарат штучної вентиляції легень

Тернопільщина за участю баптистів отримала 31 апарат штучної вентиляції легень


21 05 2020
Тернопільщина за участю баптистів отримала 31 апарат штучної вентиляції легеньБлагодійна організація з Данії «Bevar Ukrainе» («Збережи Україну») та благодійний фонд «Світло Реформації» передає гуманітарну допомогу на загальну вагу 10 тон у вигляді медичного обладнання. У квітні вантаж прибув до складу спеціального медичного постачання, звідки він розподілятиметься по всім медичним установам Тернопільської області, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Вaptyst.com.

Вантаж нараховує:

– 31 апарат штучної вентиляції легень;
– аналізатори крові; обладнання для хірургічних операційних;
– рентген обладнання;
– лікарняні функціональні ліжка;
– розхідні медичні матеріали та вироби медичного призначення».

«Сьогоднішня  благодійна допомога – це значний великий вклад у медицину Тернопільської області, ми об’єдналися всі і робимо одну спільну справу, бо нам потрібно зберегти наших людей. Це обладнання є хорошого класу, які можуть самостійно допомогти людині. Враховуючи те, що на всю область ми маємо 138 апаратів ШВЛ, то сьогоднішня допомога значна, яка буде частково спрямована у обласну інфекційну лікарню», – зазначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш.

«Ми активно допомагали під час найгарячіших днів війни на Сході України, сьогодні тут також війна, помирають люди, яким треба наша підтримка», – говорить голова благодійної організації з Данії Андрій Кузьмин.

«Bevar Ukraine» – Данська благодійна організація, направлена на допомогу Україні. Вона налічує більш як 350 членів та 5 відділень по всій Данії. Членами організації є як і українці, так і данці, які хочуть допомогти Україні в нелегкі часи її історії. Організація заснована в 2014 році, як заклик про медичну та гуманітарну допомогу у зв’язку із війною на сході України. Основними надавачами допомоги стали данські лікарні, комуни, компанії, фонди, церкви та інші благодійні організації, а також окремі люди.

«Світло Реформації» – благодійний фонд, заснований членами церкви євангельських християн баптистів. Місія фонду – це служіння Богу через допомогу нужденним, для цього залучаються закордонні та українські доброчинці, християнські місії та церкви. «Світло Реформації» співпрацює із благодійниками з декількох країн Західної Європи. Офіс фонду та склад допомоги знаходиться у м. Тернопіль. Початок гуманітарної справи було покладено у 2008 році. Основними отримувачами допомоги є лікарні, геріатричні пансіонати, хоспіси, територіальні центри надання соціальних послуг, школи, інтернати, реабілітаційні центри, благодійні фонди,  церкви, а також армія та переселенці.


Повернутися назад