Вантаж нараховує:

– 31 апарат штучної вентиляції легень;
– аналізатори крові; обладнання для хірургічних операційних;
– рентген обладнання;
– лікарняні функціональні ліжка;
– розхідні медичні матеріали та вироби медичного призначення».

«Сьогоднішня  благодійна допомога – це значний великий вклад у медицину Тернопільської області, ми об’єдналися всі і робимо одну спільну справу, бо нам потрібно зберегти наших людей. Це обладнання є хорошого класу, які можуть самостійно допомогти людині. Враховуючи те, що на всю область ми маємо 138 апаратів ШВЛ, то сьогоднішня допомога значна, яка буде частково спрямована у обласну інфекційну лікарню», – зазначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш.

«Ми активно допомагали під час найгарячіших днів війни на Сході України, сьогодні тут також війна, помирають люди, яким треба наша підтримка», – говорить голова благодійної організації з Данії Андрій Кузьмин.

«Bevar Ukraine» – Данська благодійна організація, направлена на допомогу Україні. Вона налічує більш як 350 членів та 5 відділень по всій Данії. Членами організації є як і українці, так і данці, які хочуть допомогти Україні в нелегкі часи її історії. Організація заснована в 2014 році, як заклик про медичну та гуманітарну допомогу у зв’язку із війною на сході України. Основними надавачами допомоги стали данські лікарні, комуни, компанії, фонди, церкви та інші благодійні організації, а також окремі люди.

«Світло Реформації» – благодійний фонд, заснований членами церкви євангельських християн баптистів. Місія фонду – це служіння Богу через допомогу нужденним, для цього залучаються закордонні та українські доброчинці, християнські місії та церкви. «Світло Реформації» співпрацює із благодійниками з декількох країн Західної Європи. Офіс фонду та склад допомоги знаходиться у м. Тернопіль. Початок гуманітарної справи було покладено у 2008 році. Основними отримувачами допомоги є лікарні, геріатричні пансіонати, хоспіси, територіальні центри надання соціальних послуг, школи, інтернати, реабілітаційні центри, благодійні фонди,  церкви, а також армія та переселенці.

Теги: