Religion.in.ua > Україна > Ісламознавці України організують конкурс «Єднаючи Схід і Захід: Мухаммад Асад (1900–1992)»

Ісламознавці України організують конкурс «Єднаючи Схід і Захід: Мухаммад Асад (1900–1992)»


5 06 2020
Подовжено термін подання наукових робіт на конкурс «Єднаючи Схід і Захід: Мухаммад Асад (1900–1992)». Поки що без точної дати завершення карантину — на невизначений період. Конкурс організують Український центр ісламознавчих досліджень (Київ), Ісламський культурний центр ім. Мухаммада Асада (Львів), Центр ісламознавчих досліджень Національного університету «Острозька академія» та Асоціація освітнього розвитку (Рівне) за підтримки Міжнародного інституту ісламської думки (США), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Іslam.in.ua.

2020 року відзначатиметься 120-річчя від дня народження відомого ісламського мислителя, перекладача, дипломата Мухаммада Асада (1900–1992) — автора багатьох книг. Найважливіші з них уже доступні в українських перекладах: «Шлях до Мекки» (2018), «Духовне повернення» (2019). Шануючи пам’ять великого львів’янина, Український центр ісламознавчих досліджень оголосив конкурс наукових робіт «Єднаючи Схід і Захід: Мухаммад Асад (1900–1992)».

Учасники мають підготувати наукову роботу, що розкриє особливості біографії вченого, специфіку його наукових праць, здобутки на ниві дипломатичної роботи, особливості висвітлення життя ісламського Сходу в перекладах, газетних публікаціях і книгах мислителя.

Пропонований обсяг наукової роботи — 10–20 тис. знаків (з пробілами) разом з анотацією, списком використаних джерел і біографічною довідкою (ПІБ, місце навчання/роботи, контактна адреса — все в одному текстовому файлі).

Мови дослідження: українська, кримськотатарська, російська.

Надсилати роботи можна на адресу ukrcid@gmail.com (тема листа — «Конкурс»). Нагородження переможців відбудеться у Львові, в рамках IX Літньої школи ісламознавства «Ісламська парадигма знання: традиція і сучасність» (дата поки невідома через карантин).

Організатори відшкодують витрати на дорогу, проживання та харчування учасникам, що займуть 1–3 місця. Переможців відзначать грошовими преміями, цінними подарунками, а також путівкою до Стамбула (Туреччина) з покриттям витрат на подорож, харчування, проживання та екскурсії організаторами.


Повернутися назад