Religion.in.ua > Україна > У Фастові вперше на регіональному рівні створено Раду Церков

У Фастові вперше на регіональному рівні створено Раду Церков


29 07 2021
У Фастові вперше на регіональному рівні створено Раду Церков26 червня, напередодні відзначення річниці Хрещення Київської Русі, створено Раду Церков і релігійних організацій Фастівської громади (Київська бл.). Ідею створення представництв на місцях охоче підтримали представники Всеукраїнської ради Церков, які відвідали Фастів із робочим візитом на початку червня

Рішенням установчих зборів, на яких головував настоятель парафії Святого великомученика Димитрія о. Віталій Марцинюк, головою місцевої Ради Церков було обрано о. Михайла Даниліва, секретарем – Андрія Андрійчука. Ці кандидатури члени зборів підтримали одноголосно.

На сьогодні в Раді Церков і релігійних організацій Фастівської громади зафіксовано 11 представників релігійних громад. Однак цифра може змінюватися. Голос у Раді має 1 представник від громади. Інші можуть вільно відвідувати засідання. Голова та секретар обираються на піврічний термін. Засідання проводитимуть раз на 3 місяці. Працюватиме Рада відповідно до прийнятого під час засідання Положення.

Сьогодні у Фастівській МТГ є 53 зареєстровані релігійні формування. На засіданні були присутні 17 представників релігійних громад.

Вітали священнослужителів з історичним знаменним днем представник секретаріату ВРЦіРО та керівник Інституту релігійної свободи Олександр Заєць та міський голова Михайло Нетяжук.

«Сьогоднішнє засідання пройшло злагоджено, а це свідчить про те, що, незважаючи на різноманіття поглядів, у Раді наявний консенсус і спільна думка. Релігійні представники об’єднані, єдині у прагненні до розвитку Фастова і є чудовим прикладом єднання на теренах нашої громади», – зазначив у вітальному слові Михайло Нетяжук.


Повернутися назад