Рішенням установчих зборів, на яких головував настоятель парафії Святого великомученика Димитрія о. Віталій Марцинюк, головою місцевої Ради Церков було обрано о. Михайла Даниліва, секретарем – Андрія Андрійчука. Ці кандидатури члени зборів підтримали одноголосно.

На сьогодні в Раді Церков і релігійних організацій Фастівської громади зафіксовано 11 представників релігійних громад. Однак цифра може змінюватися. Голос у Раді має 1 представник від громади. Інші можуть вільно відвідувати засідання. Голова та секретар обираються на піврічний термін. Засідання проводитимуть раз на 3 місяці. Працюватиме Рада відповідно до прийнятого під час засідання Положення.

Сьогодні у Фастівській МТГ є 53 зареєстровані релігійні формування. На засіданні були присутні 17 представників релігійних громад.

Вітали священнослужителів з історичним знаменним днем представник секретаріату ВРЦіРО та керівник Інституту релігійної свободи Олександр Заєць та міський голова Михайло Нетяжук.

«Сьогоднішнє засідання пройшло злагоджено, а це свідчить про те, що, незважаючи на різноманіття поглядів, у Раді наявний консенсус і спільна думка. Релігійні представники об’єднані, єдині у прагненні до розвитку Фастова і є чудовим прикладом єднання на теренах нашої громади», – зазначив у вітальному слові Михайло Нетяжук.

Теги: