Religion.in.ua > Україна > Баптисти збирають ΙV Всеукраїнський форум сімейного служіння

Баптисти збирають ΙV Всеукраїнський форум сімейного служіння


26 11 2021
Баптисти збирають ΙV Всеукраїнський форум сімейного служінняУ суботу, 27 листопада, відбудеться IV Всеукраїнський форум сімейного служіння «Сім’я: місія в 3D-форматі». На захід запрошують керівників сімейного служіння, членів їхніх команд, пасторів і служителів, організаторів сімейних клубів, керівників малих груп і сім’ї, які прагнуть зростання, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт баптистів України.

«Цей форум покликаний повернути усіх нас на початок для усвідомлення, перезавантаження та чіткого розуміння того, що ми робимо і чому ми це робимо», – зазначають організатори події. – «Місія в 3D-форматі» – це повнота покликання кожної сім’ї відображати, примножувати, представляти самого Бога у своєму подружньому житті та в світі. Для кожного служителя Царства Божого архіважливим є побачити цю місію та спорядитися для благочестивого служіння іншим, щоб бути максимально готовим відповідати на виклики сьогодення».

Вперше форум відбуватиметься у такому форматі: у 15-ти областях (Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька, Чернігівська) будуть організовані локації форуму.

Програма транслюватиметься онлайн і буде доступною лише в цих обласних центрах. Відповідальні за сімейне служіння в області будуть модераторами. Таким чином усі учасники будуть об’єднані однією подією.

Детальніша інформація на сайті: http://familyforum.ecbua.tilda.ws

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/Nfnk8vFkedzRvZCe


Повернутися назад