«Цей форум покликаний повернути усіх нас на початок для усвідомлення, перезавантаження та чіткого розуміння того, що ми робимо і чому ми це робимо», – зазначають організатори події. – «Місія в 3D-форматі» – це повнота покликання кожної сім’ї відображати, примножувати, представляти самого Бога у своєму подружньому житті та в світі. Для кожного служителя Царства Божого архіважливим є побачити цю місію та спорядитися для благочестивого служіння іншим, щоб бути максимально готовим відповідати на виклики сьогодення».

Вперше форум відбуватиметься у такому форматі: у 15-ти областях (Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька, Чернігівська) будуть організовані локації форуму.

Програма транслюватиметься онлайн і буде доступною лише в цих обласних центрах. Відповідальні за сімейне служіння в області будуть модераторами. Таким чином усі учасники будуть об’єднані однією подією.

Детальніша інформація на сайті: http://familyforum.ecbua.tilda.ws

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/Nfnk8vFkedzRvZCe

Теги: