Religion.in.ua > Важливо, Україна > Глава УПЦ прибув з нагородами у монастир, який готувався роздавати анафеми ієрархам-екуменістам

Глава УПЦ прибув з нагородами у монастир, який готувався роздавати анафеми ієрархам-екуменістам


11 08 2017
Глава УПЦ прибув з нагородами у монастир, який готувався роздавати анафеми ієрархам-екуменістам9 серпня глава УПЦ (МП) митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив літургію у храмі св. вмч. Пантелеімона при оздоровчо-реабілітаційному центрі дитячого будинку, що діє при Свято-Вознесенському Банченському чоловічому монастирі (Чернівецька  обл.), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

Главі УПЦ співслужили митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, намісник обителі єпископ Банченський Лонгин (Жар), єпископ Шепетівський і Славутський Євсевій, єпископ Хотинський Веніамін та духовенство єпархії.

На малому вході Предстоятель вручив церковні нагороди братії Свято-Вознесенського чоловічого монастиря.

Глава УПЦ прибув з нагородами у монастир, який готувався роздавати анафеми ієрархам-екуменістам

Під час літургії була піднесена сугуба молитва про мир в Україні. По завершенні владика Онуфрій привітав численну паству зі святом та благословив усіх.

Напередодні митрополит Онуфрій очолив всенічне бдіння у Свято-Духівському кафедральному соборі Чернівців.

Слід зазначити, що Свято-Вознесенський Банченський чоловічий монастир в останні роки став центром боротьби проти "єресей" Великого Православного Собору на Криті 2016 року. На літні місяці 2017 року в Банченах було призначено проведення "всеправославного собору" з анафемами на ієрархів-екуменістів, проте захід досі не відбувся. Можливо, через те, що єпископ Лонгин (Жар) був "отруєний і чекав смерті", але "дивом зцілився".


Повернутися назад