Religion.in.ua > Важливо, Україна, Світ > Всеукраїнська Рада Церков закликає Путіна звільнити Сенцова та інших політв’язнів

Всеукраїнська Рада Церков закликає Путіна звільнити Сенцова та інших політв’язнів


2 07 2018
Всеукраїнська Рада Церков закликає Путіна звільнити Сенцова та інших політв’язнівГлави українських церков і релігійних організацій підписали звернення до президента Російської Федерації з закликом звільнити українських громадян, ув’язнених з політичних мотивів. Спільне звернення члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій підписали 26 червня під час засідання, яке відбулося у Києві під головуванням єпископа Олександра Зан-Фабіана, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на ІРС.
“Заради милосердя і з гуманітарних міркувань просимо прислухатися до нашого заклику і сприяти якнайшвидшому звільненню і можливості виїхати в Україну Сенцова Олега Геннадійовича, Кольченко Олександра Олександровича, Сущенко Романа Володимировича, Гриба Павла Ігоровича, Карпюка Миколи Андроновича, Клиха Станіслава Романовича, Балуха Володимира Ігоровича та інших, зазначених в доданому списку”, – зазначається у зверненні ВРЦіРО.

Цим зверненням Рада Церков долучила свій голос до голосу світової та української громадськості, голосу багатьох країн і міжнародних організацій. Глави українських конфесій сподіваються на те, що президент Росії Володимир Путін прислухаєтеся до цього заклику і зробить все від нього залежне для прийняття позитивного рішення по даному питанню.

Крім цього, за результатами засідання ВРЦіРО зробила окрему заяву з приводу погромів, спрямованих проти циган (рома).

Також Рада Церков підтримала пакет законопроектів «Чужих дітей не буває», розроблених з метою захисту прав дітей Міністерством юстиції та доопрацьованих Верховною Радою до другого читання.

Раніше ВРЦіРО звернулося до Міністерства освіти з вимогою скасувати антидискримінаційну експертизу підручників, проведення якої, як наполягає ВРЦіРО, не передбачено законодавством України.

Новим головуючим у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій на новий піврічний період став головний рабин м. Києва та України Яків Дов Блайх, президент Об’єднання іудейських релігійних організацій України.

Повернутися назад