“Заради милосердя і з гуманітарних міркувань просимо прислухатися до нашого заклику і сприяти якнайшвидшому звільненню і можливості виїхати в Україну Сенцова Олега Геннадійовича, Кольченко Олександра Олександровича, Сущенко Романа Володимировича, Гриба Павла Ігоровича, Карпюка Миколи Андроновича, Клиха Станіслава Романовича, Балуха Володимира Ігоровича та інших, зазначених в доданому списку”, – зазначається у зверненні ВРЦіРО.

Цим зверненням Рада Церков долучила свій голос до голосу світової та української громадськості, голосу багатьох країн і міжнародних організацій. Глави українських конфесій сподіваються на те, що президент Росії Володимир Путін прислухаєтеся до цього заклику і зробить все від нього залежне для прийняття позитивного рішення по даному питанню.

Крім цього, за результатами засідання ВРЦіРО зробила окрему заяву з приводу погромів, спрямованих проти циган (рома).

Також Рада Церков підтримала пакет законопроектів «Чужих дітей не буває», розроблених з метою захисту прав дітей Міністерством юстиції та доопрацьованих Верховною Радою до другого читання.

Раніше ВРЦіРО звернулося до Міністерства освіти з вимогою скасувати антидискримінаційну експертизу підручників, проведення якої, як наполягає ВРЦіРО, не передбачено законодавством України.

Новим головуючим у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій на новий піврічний період став головний рабин м. Києва та України Яків Дов Блайх, президент Об’єднання іудейських релігійних організацій України.

Теги: