Religion.in.ua > Важливо, Україна > У Львові відбувається 14-й Екуменічний соціальний тиждень

У Львові відбувається 14-й Екуменічний соціальний тиждень


6 10 2021

У Львові відбувається 14-й Екуменічний соціальний тижденьЗ 5 по 9 жовтня 2021 року у Львові відбувається щорічний міжнародний форум «Екуменічний соціальний тиждень» (з опцією онлайн). Тема – «Плекаючи спільне благо: разом до сталого розвитку суспільства». Конференції, дискусії, круглі столи, презентації, семінари, сесії, лекції – впродовж п’яти днів форум об’єднуватиме ресурси громади, влади, ЗМІ, соціальних організацій, Церков, освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях, соціальному вченню Церкви та принципах сталого розвитку, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Сity-adm.lviv.ua.

Міжнародний суспільний форум «Екуменічний соціальний тиждень» – це проєкт, в межах якого відбуваються заходи різного формату – академічні, культурно-мистецькі, просвітницькі та практичні. Вже 14 років поспіль Форум гуртує людей зі всієї України та світу. Серед учасників — представники громадського сектору, бізнес-середовища, державних структур, молодіжних організацій, освітніх закладів, релігійних інституцій та Церков різних конфесій.

"Що таке Цілі сталого розвитку? Які виклики сьогодні стоять перед різними секторами у досягненні Цілей? Яка роль громадського сектору у побудові сталих громад і країн? Як сьогодні релігійне соціальне вчення може сприяти досягненню Цілей сталого розвитку? Що Церква робить (може робити) для творення справедливого світу? Як міжсекторне партнерство розвивається сьогодні? Чи можливий сталий розвиток в країні, де точиться війна? Відновлювальний бізнес: як це працює? З якими проблемами стикаються представники громадськості, державного та бізнесового секторів, Церкви та релігійні організації, ЗМІ, освітяни у своїй праці задля побудови більш справедливого суспільства?" - ці питання обговорюватимуть на форумі.


Напрямки форуму:

• екологія (збереження лісів, біорізноманіття, екосистем суші та води, завершення ери викопного палива, зміни клімату);
• економіка та бізнес (сталий розвиток та роль бізнесу, Європейський Зелений Курс);
• екуменічний і міжрелігійний діалог та цілі сталого розвитку;
• інклюзивність;
• питання миробудування;
• богословські заходи: презентація книги та ін.

Всі події відбуватимуться на платформі Zoom. Також пряма трансляція буде доступна у Facebook та на YouTube. Тому долучитися в реальному часі та поставити запитання спікерам можна буде з будь-якої точки світу.

Серед спікерів: Кардинал Майкл Черні, заступник секретаря відділу мігрантів та біженців Дикастерії Святого Престолу для сприяння цілісному розвитку людини; Йохан де Тавернір, декан факультету богослов’я та релігійних наук Лювенського Католицького Університету; Дафіна Ґерчева, постійна представниця ПРООН в Україні.

Організатори заходу: Інститут екуменічних студій, Український католицький університет, Фонд Конрада Аденауера в Україні, Львівська міська рада.

Експерти та партнери: Управління екології Львівської міської ради, Міжнародна благодійна організація «Екологія. Право. Людина», Львівська бізнес-школа УКУ та ін.

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeEekQdS580_1xeZTMvJMbvH7PxNRCkMY_r8RpFh3xWOilQrw/viewform

Контакти: щодо організаційних питань – irakit@ucu.edu.ua; для ЗМІ тел. 096 212 43 03.

Програма форуму за посиланням.







Повернутися назад