Religion.in.ua > Важливо, Україна > Всеукраїнська Рада Церков обговорила з міністрами низку питань

Всеукраїнська Рада Церков обговорила з міністрами низку питань


2 12 2021
1 грудня 2021 року відбулася зустріч Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО) з прем’єр-міністром України Денисом Шмигале. На зустрічі також були присутні міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, представники Міністерства енергетики й Міністерства соціальної політики, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт ПЦУ.

Під час спілкування йшлося про процес вакцинації проти COVID-19, збереження у структурі облдержадміністрацій підрозділів, які реалізують державну політику у сфері релігії, нещодавно ухвалений закон «Про службу військового капеланства», тарифи на природний газ та інші питання, які становлять предмет спільного зацікавлення.

Зокрема, на зустрічі виступив предстоятель ПЦУ, який від імені ВРЦіРО висловився проти ухвалення парламентом Україин Стамбульської конвенції – на думку ВРЦіРО, ця конвенція ідеологічно заангажована.

Також були розглянуті інші питання, наприклад, згадувалася соціальна незахищеність баггатьох дітей, втрата ними батьків і сирітство, необхідність повноцінно дбати про сімейну і демографічну політику, для чого, як сказав глава ПЦУ, "має бути сформований повноважний і відповідальний орган влади, і релігійна спільнота готова підтримати його діяльність".


Повернутися назад