Religion.in.ua > Важливо, Україна > В УПЦ (МП) «налагодили відкритий та прямий діалог із владою»

В УПЦ (МП) «налагодили відкритий та прямий діалог із владою»


9 07 2021
Відбулась зустріч представників громадської спілки вірян УПЦ (МП) «Миряни» із радником голови Офісу президента України Михайлом Подоляком. Головною темою зустрічі було порушення конституційних прав вірян УПЦ (МП), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ (МП).

Під час діалогу представники влади запевнили, що нормалізація міжрелігійних питань є невід’ємною та пріоритетною роботою для Офісу Президента.

«Підсумком нашої зустрічі є те, що ми налагодили відкритий та прямий діалог із владою, а також домовилися про співпрацю у майбутньому, – зазначили у ГС “Миряни”. – Про що говорить ця зустріч та її результат? Що наші стояння не є марними. Нас бачать і нас чують. І хоча наслідком наших молитовних акцій є поки що тільки вербальні заяви представників влади, немає сумнівів, що у разі послідовної роботи, законні вимоги мирян Української Православної Церкви будуть виконані».

Керівництво ГС «Миряни» подякувало усім, хто взяв участь у молитовному стоянні під Верховною Радою та Офісом президента 15 червня, адже зустріч з представниками влади відбулась саме завдяки небайдужості вірян.

Нагадаємо, нещодавно учасник "молитовного стояння під Верховною Радою та Офісом президента" київський протоієрей Євгеній Маслов звинуватив Володимира Зеленського у належності до «кривавого» юдейства і боротьбі з церквою. Рух "Миряни", який здивував президента України, заснував донецький бізнесмен Віктор Вишневецький.


Повернутися назад