Чудо святого Януарія знову повторилось у Неаполі

3 10 2011 |

19 вересня 2011 рівно о 9:11 за римським часом в італійському місті Неаполь повторилося чудо св. Януарія, пише Католицький оглядач.

 

Згідно історичних даних Януарій близько 300 р. був єпископом Беневенто або Неаполя. Його єпископство припало на період жорстокого переслідування християн за імператора Діоклетіана. Януарій самовіддано відвідував у темницях своїх одновірців і підтримував їх духовно. Розгніваний його сміливістю намісник імператора засудив єпископа на смерть. Спочатку Януарія живцем кинули в палаючу піч, але вогонь не пошкодив йому. Тоді його віддали на розтерзання левам, але леви лагідно лягли біля його ніг. Нарешті Януарію і семи його соратникам 19 вересня 305 р. відрубали голови.

 

Реліквії святого Януария зберігаються у неаполітанській катедрі, куди прибуває велика кількість паломників. Щорічно відбувається так зване «чудо крові святого Януария»: в головні свята на його вшанування - 19 вересня і в суботу перед першою неділею травня - його кров, що зберігається у двох скляних ампулках, стає рідкою, якщо ампулки підносять до голови святого. Незважаючи на численні досліди і експертизи, до сьогоднішнього дня це чудо залишається незрозумілим. Святий Януарій є покровителем Неаполя і охороняє від виверження вулканів, які часто трапляються у цій місцевості.

Теги:
2022Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант