Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

347
Софія [профіль]

Біда православних, а особливо московської церкви, що вони у більшості не є християнами. Запитай біля церкви МП хто він за віровизнанням і він відповість православний, але ніколи не скажить просто- християнин. Отже для них Христос це щось дужи віддалене, майже міфічне, а от церковні правила, пости настанови, канонічності, тощо це святе, але це все придумане людьми у рясах, або у царських коронах. А для християн єдина святість це ХРИСТОС розпятий і ВОСКРЕСЛИЙ і його заповіді любові до БОГА та БЛИЖНЬОГО! Все решта це марнота!

346
МХ [профіль]

Вот когда будет финско-китайская граница, тогда посмотрим, КТО будет - "Россия" или УКРАИНА?

Я бы не "трогал" ВАШЕГО "паРТиарха", если бы он не проводил АНТИукраинскую политику, и его подчиненные не задевали бы меня ЛИЧНО!

345
Лазар [профіль]

Запорозькі козаки російському пр (6 годин тому)
Ти — карлик кремлівський, проклятого чорта брат і товариш і самого люципера секретар. Який ти в чорта президент, якщо голою сракою їжака не вб`єш? Не будеш ти годен синів християнських під собою мати! Твого війська ми не боїмося, землею і водою будемо битися з тобою! Карабахський ти кухар, білоруський колесник, кенігсбергський броварник, придністровський козолуп. Північної і Південної Осетії свинар, кримський сагайдак, грузинський кат,

абхазський злодіюка, самого гаспида внук і всього світу і підсвіту блазень, а нашого бога дурень, свиняча морда, кобиляча срака, різницька собака, нехрещений лоб, хай би взяв тебе чорт! Отак тобі козаки відказали, плюгавче московський!.. Числа не знаєм, бо календаря не маєм, місяць на небі, год у книзі, а день такий у нас, як у вас, поцілуй за те у сраку нас

344
Лазар [профіль]

Эстет/ Вчора, 16:19
Великие о России:

1. Умом Россию не понять! (Федор Тютчев)
2. "Московия - душа тайги, монгольская, дикая, звериная". (А. Толстой.)
3. " Народ, который блуждает по Европе и ищет что можно разрушить, уничтожить только ради развлечения". (Ф.Достоевский)
4. " Не народ, а скотина, хам, дикая орда, душегубов и злодеев." (М.Булгаков)
5. "Наиважнейшею приметою удачи русского народа есть его садистская жестокость". (М. Горький)
6. В России до сих пор всего две беды - дураки и плохие дороги! (император Николай I)

343
kactroruc [профіль]

МХу Вижу картину как в 9-00 вы приходите в свой отдел СБУ просматриваете комменты, даете ответы и уже в 10-00 кладете отчет шефу, потом возвращаетесь и садитесь переписывать историю
Что касается моих поздних постов: мой род деятельности - видеозапись. Днем у компьютера - мои дети /их - 4 / и только уложив их спать я сажусь обрать видео, одновременно находясь в сети. Часто ложусь спать в 5-6 утра. как вы заметили в субботу я не комментирую ибо в этот день у меня собственно и запись свадьбы и пр.
Отвечая на ваш другой коммент - отец мой не был в ястребках по малолетству, деда одного убили под Лепетихой на войне второй прошел всю войну в пехоте вернулся на родную херсонщину где мы и находимся. Ваши же наверное лизали немцам а потом стреляли в спину моему.
Всем этот сайт подвергается цензуре, часть моих комментов удалена, часть подчищена, хотя ни матов, ни призывов к чему противозаконному не было. Кстати, МХ не вы ли приложили руку к этому в https://www.religion.in.ua/news/1329-poslanie-dmedvedeva-ukrainskoj-vlasti.html я не заканчивал словами "лидер великой держави" а продолжал мысль, как то удачно все подсократили для вас

342
kactroruc [профіль]

А где вы видите государство Украина? Я не уверен что через 10 лет на этом месте не будет пару-тройкаа других государств ибо читая форумы и видя как одна часть Украины абсолютно не уважает права и чувства
другой, /а мы просим немного - хотя бы в ситуации с приездом Патрирха не трогайте нас и нашего Патрирха , однако озверевшие форумы буквально затоптали в грязь нас/ - я не вижу будущего у этой страны

341
Ольга [профіль]

1) На мій погляд, у статті забагато патетики, що часом переходить у бризкання слиною. Надмірна емоційність автора завадила йому як слід ознайомитися з предметом. Все звалено в одну купу, піднято багато дражливих тем, і всі заторкнуті похапцем, так що стаття вийшла ні про що. Основна ідея, виражена в назві, не витримує критики: адже церква саме покликана проповідувати щось несхоже на те, що пропонує цей світ. Видно, для автора не є актуальними слова Матв. 7:14 Бо тісні ті ворота, і вузька та дорога, що веде до життя, і мало таких, що знаходять її!
2)Автор статті лукавить: наголошуючи на людськості Ісуса, що йому [автору] так імпонує, він якось мимохіть випустив з уваги, що Ісус жодного разу не заперечив, коли Його називали Сином Божим (зокрема, Матв.16:16 А Симон Петро відповів і сказав: Ти Христос, Син Бога Живого! Iван.6:69 Ми ж увірували та пізнали, що Ти Христос, Син Бога Живого! Іван.20:28 А Хома відповів і сказав Йому: Господь мій і Бог мій!) Взагалі якась дивна сентенція: "Ісуса чоловіка церква стане боготворити пізніше, аби приховати його слабкості". Коли це церква приховувала слабкості Ісуса? Та і в який спосіб вона це робила? Може, вилучала з Євангелія фрагменти, в яких акцентується людська природа Ісуса, щоб ніхто не здогадався? Дуже дивно... Адже Церквою навіть визначені моменти протягом року, коли на цьому якраз робиться особливий наголос - як-от під час посту, і, насамперед, на Страсному тижні.
3) Було б смішно, якби церква радісно вітала "священиків, що зреклися сану". Автор, імовірно, волів би, щоб папа чи там патріарх особисто закликали їх до цього, а на додачу урочисто причащали атеїстів, агностиків, анімістів, іудеїв та мусульман. Нічого не маю проти представників кожної з названих груп, але хіба вони мають відношення до церкви, точніше, хіба самі вони бажають бут віднесеними до церкви, - їхнє власне самовизначення виключає їхню одночасну приналежність до церкви (за винятком тих ситуацій, коли це самовизначення поєднане зі словом "колишній": колишній атеїст тощо).

340
R [профіль]

Автор:"верующие УПЦ с большим уважением относятся к о. Вадиму..."
С чего автор взял?Что уважительно приветствовали в храме?Так это общепринятая практика мирян...Отец Вадим не раз и не два прямо высказывал подобные взгляды,которые вряд ли имеют отношение к православию....разве,что к "кананическаму"...

339
Lora [профіль]

З подачі ліліпутіна тепер кацапи будуть ходити у чорних рубахах з випученими очима та алюмінієвими кастрюлями на голові, а спати неoдмінно ногами до України, от-це видовище!!!

338
МХ [профіль]

Ты, КастроРус, пишешь именно ночью - 2.03 минуты! Так не обвиняй других! А про Алеусандра Невского - вспомни, что Путин осудил первых Святых Киевской Руси - Бориса и Глеба -"ну нельзя же так взять и дать себя убить". Про Филарета. Твой отец,kactroruc , очевидно был в заградотрядах НКВД или "яструбках" НКВД на Западной Украине - переодевался в бойцов УПА и зверствовал, убивая и насилуя мирных жителей, чтобы потом обвинить украинских патриотов!

337
МХ [профіль]

Вот то, что ты, "КастроРус" - штатный сиделец ФСБ на этом сайте - это точно! И отвечаешь ты - ИМЕННО НОЧЬЮ! В пол-второго ночи!

А первый твой коммент - в 4.16 минут утра - нормально? Так кто бы говорил???

336
МХ [профіль]

Вірно "КастроРус"- ПИДЕР вялікої держави!

335
kactroruc [профіль]

Кошман - от вже чистокровний українець. насміхається над мощами св. блг. кн Олександра Невського, так би насміхався б і над Мазепою якби його канонізували, бо що для християнина святиня, то для іудея смерть.
А щодо плачу СЕРГИЯ / аж сльоза навернулась / , то утішу тебе . Ніхто з людей, що поважають себе не зможуть назвати філаретівцями велику свободолюбиву, поважану в світі націю. Так називають тільки купку нікчемних перевертнів які зрадили свою Церкву та пішли під злодія, карєриста, властолюбця філаретку

334
kactroruc [профіль]

патріот не той хто волає, на всіх перехрестях, що його хтось бажає поработіть, а той хто працює кожен день на користь Вітчизни. В цьому сенсі патріотами є скоріше донецькі шахтарі, які працюють і платять податки в казну, а не галичани які своєю працею допомогають вийти з кризи Полщі, Іспанії Італії навіть Росії, і тим більше не Ющенко,
А реакція Медвєдєва адекватна: лідер великої держави

333
kactroruc [профіль]

Вообще то судя по времени наших с вами комментов скорее вы штатній писатель СБУ. Если бы я был штатником я бы вряд ли ночью отвечал вам.

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

Українська держава не вим...

dutchak1

dutchak1 написал:

 ВІНК wink 

Богослів’я під прицілом: ...

dutchak1

dutchak1 написал:

мракобісний маніфест wink 

Подкаст з Оксаною Горкуше...

dutchak1

dutchak1 написал:

Хтось уже писав — українська наука це як “совєтскоє шампанскоє” - і не совєтскоє і не шампанскоє. wink І в цьому явищі тих наук “українське релігієзнавство” одне з найогидніших явищ. Життя якось продовжується і економічні, технічні науки мають шанс очиститись, існувати. “Релігієзнавство” такого шансу немає.

 

Подкаст з Оксаною Горкуше...

dutchak1

dutchak1 написал:

Одна з яскраво-сірих представників українського релігієзнавства. wink 

Проблема українського пра...

dutchak1

dutchak1 написал:

Так, сьогодні ми маємо унікальну ситуацію – два центра релігійного впливу і більше нічого. Тільки ці міфічні центри, міфічний вплив і міфічні організації. Причому не дві, в нас всі церкви міфічні організації і хоча гострий конфлікт тільки у двох, це не гарантує від інших конфліктів у майбутньому. Пригадаймо — у нас вже був один, зараз затихарений, тоді коли легалізували УГКЦ і почались поза державні і поза церковні бійки на майні. І тепер туди, в ті міфічні впливи намагаються зайти ще й братчики з консолідованими намірами руйнування одних міфів, потім, очевидно консолідовано будуть творити другі міфи...Все решту — офіційно, неофіційно, делегітимізація, напіввизнані — пусте. І от якщо говорити про припинення конфліктів, теперішніх і легко прогнозованих майбутніх, то це припинення повинно бути не на годину чи на день, а таке припинення, яке виключає конфлікти як церков між собою так і церков з державою. Припинення і відносини мають будуватись на чомусь стабільному, постійному. Таким постійним, що існувало тисячоліття і існує сьогодні є канонічне право і право світське, яке, виявляється, походить від канонічного. Далі, перед об’єднанням, навіть якщо воно не відбудеться, необхідно завершити роз’єднання церков як суб’єктів права в полі українського права. Тут у нас “кайдашева сім’я”, “діти” підросли і “батьки” чи держава повинні між ними якось поділити спадок, майно. Християнські церкви самі чи за посередництвом держави повинні почати договорюватись по майну між собою. Необхідно вгамувати те мародерство, “загарбницькі” надії, за якими деякі церкви, використовуючи Закон України “Про свободу совісті та релігійні організації” надіялися тими “переходами” парафій прискорити чи замінити ту декларовану єдність. Це марні надії. Церкви повинні зафіксувати поточний майновий стан, припинити грабункові переходи і договоритись між собою — Все, припиняємо! Від сьогодні це майно, яке має кожна парафія кожної церкви стає майном всіє церкви. Як у канонах.(!) Кожна церква від дати договору повинна відмовитись від подальших претензій одна до одної по майну а також відмовитись у використанні в відносинах між собою Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації”. Потім, міфічні організації-церкви повинні у держави вимагати легалізації, введення їх у правове поле як автономних об’єднань і надання цим об’єднанням статусу юридичної особи. Наслідком цього буде те, що церква буде мати власне майно згідно своїх канонів і зможе захищати сама себе в судах. По релігійному закону у нас з майном бордель і до тих речей, на які можна дивитись вічно, типу вогонь горить, вода біжить, можна добавити ще одну - дивитись як церкви ділять культове майно. Адже ніколи, після чергового переділу, ні церкви, ні парафії не стають повноцінними власниками майна. Вони по українському закону тільки власники тимчасові, до чергового переділу...😄До того часу, коли знову не виникне в православному середовищі чергове збурення, чергова хвиля переділу майна і християни знову почнуть квасити один одному носи і ділити храми.

І от з цього, вищенаведеного, легко напрошується висновок - “фундаментальний підхід до забезпечення релігійних прав і свобод” у нас почнеться після утилізації релігійного закону і ця грамотна утилізація сама почне запуск статті 35 Конституції України. До речі — грамотна утилізація утилізує також ті, “антицерковні”, закони. Вони у нас не “антицерковні” а “антихристиянські”, “більшовицькі”...