Паьріарх Любомир (Гузар) виступить в ефірі Першого національного
У Квітну неділю, 12 квітня 2009 року, о 14.20 в ефірі Першого національного телеканалу вийде авторська програма Надії Базів «Аудієнція» за участю глави УГКЦ патріарха Любомира (Гузар). За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, у програмі співрозмовники торкнуться теми Великодня, великодніх звичаїв, а також різних аспектів церковно-суспільного життя.
Цикл телепередач «Аудієнція» транслюється на Першому національному з лютого 2003 року і має на меті знайомство з найвпливовішими і найавторитетнішими особистостями початку третього тисячоліття. «Аудієнція» - це ексклюзивні думки найавторитетніших особистостей нашого часу щодо найактуальніших проблем сьогодення. 

Як читаємо в анонсі до програми, у ній прозвучать відповіді предстоятеля УГКЦ на запитання про те, що є сьогодні найбільшою загрозою для Церкви і для України загалом, чи можна вилікувати таку хронічну українську хворобу - як відсутність єдності, про можливий приїзд в Україну Папи Римського Бенедикта XVI, про очікування християн України від вибору патріарха Московського Кирила та про багато іншого.


Теги: