Дерев'яні храми Львівщини будуть убезпечені
Львівська обласна рада 28 квітня на сесії прийняла рішення, яким зобов’язала прокуратуру Львівської області провести розслідування та притягнути до кримінальної відповідальності винних за спалені дерев’яні церкви на території області. Також Львівська облрада прийняла рішення про виділення коштів для пожежної безпеки та охорони і збереження пам’яток дерев’яної сакральної архітектури Львівщини у 2009 році.
Як зазначив на сесії облради її голова Мирослав Сеник, після останньої пожежі церкви на Львівщині він мав розмову з начальником Головного управління МНС у Львівській області. За словами Сеника, потрібно закупити спеціальну рідину, якою просочуватимуть деревину у церквах. Це потрібно зробити за кошти бюджету області, а роботи проведуть львівські рятувальники безплатно.
Також Львівська облрада доручила додаткового виділити кошти в сумі 1 мільйон 50 тисяч гривень для проведення проектних та ремонтно-реставраційних робіт пам’яток дерев’яної сакральної архітектури у рамках обласної програми з підготовки до проведення у Львові фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012»

Теги: