Майно пастора релігійної організації "Посольство Боже" Сандея Аделаджі і самої церкви може бути арештовано у зв'язку з розслідуванням причетності С.Аделаджі до афери "Кінгз Кепітал". Про це заявив начальник відділу з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління МВС Віталій Мехед, поінформував 31 березня сайт smi.liga.net.

Майно пастора Аделаджі можуть заарештувати
Сам пастор церкви "Посольство Боже" Сандей Аделаджа вважає порушену проти нього кримінальну справу політичним переслідуванням. "Чому саме міліція хоче, щоб я був відповідальним за втрачені гроші людей? я думаю, це пов'язано з тим, що я перейшов дорогу сильним світу цього, адже вони не люблять, щоб хтось йшов проти їх волі", - заявив Аделаджа.
Зараз громадянин Нігерії Сандей Аделаджа перебуває під підпискою про невиїзд. При цьому сам Аделаджа переконує, що ніколи не рекламував "Кінгз Кепітал", а на відеозаписах, на яких він закликає вкладати гроші в цю компанію, його слова були вирвані з контексту. Говорити про "Кінгз Кепітал" під час проповідей його змушували запитання парафіян.
Як уже повідомлялося раніше, Сандея Аделаджу підозрюють у причетності до розкрадання коштів вкладників "Кінгз Кепітал" в особливо великих розмірах, проте окрім звинувачень в агітації, поки жодних аргументів не надано. Крім того, В.Мехед розповів, що майно самої компанії вже арештоване, однак його до цього часу не оцінили.

Теги: