Відкрито інтернет-проект, орієнтований на подолання різних видів насильства та їхніх наслідків
Група православних священнослужителів і мирян оголосила про відкриття першого в Росії інтернет-проекту, орієнтованого на подолання різних видів насильства та їхніх наслідків.

Різні форми насильства стосуються практично всіх вікових і культурних суспільних страт: насильство над дітьми (психологічне, фізичне, сексуальне), шкільне насильство, домашнє насильство, сексуальне насильство, вуличне насильство, насильство в армії та в'язниці. Ті або інші види насильства зачіпають або можуть торкнутися практично кожного, залишаючи на все життя глибокий слід у душі. Від того, наскільки успішно подолано наслідки насильства, залежить майбутнє щастя людини, її справжнє (а не позірне) благополуччя та психічне здоров'я.
При цьому жодного сайту, присвяченого подоланню наслідків насильства, у Рунеті дотепер не було. Саме цю лакуну покликаний заповнити сайт «Ветка ивы» (www.vetkaіvі.ru), назва якого, на думку його фундаторів, символізує гнучкість і витривалість під тягарем зла, від якого потерпає людина.
Сайт поєднує все найкраще, що пропонують сучасна психологія й православна церква у справі порятунку від наслідків насильства. Актуальні матеріали на тему переживання наслідків насильства підготовлено командою однодумців, яка є найпотужнішим конгломератом православних авторів у галузі антикризової психології, і вже підтримує такі популярні проекти, як: www.perejіt.ru (сайт про переживання розставання й розлучення), www.pobedіsh.ru (антисуїцидний сайт), www.memorіam.ru (сайт для тих, хто болісно переживає смерть близьких). 
Пізнавальні та сугестивні матеріали підготовлено постійними авторами проекту, серед яких протоієрей Ігор Гагарін, кризовий психолог Михайло Хасьминський, дитячий психолог Лариса Трутаєва та інші.

Теги: