Вперше за 47-річну історію Ямайки адвентист сьомого дня посів вищу державну посаду.

Доктор Патрік Лінтон Аллен, старший пастор Вест-Індського уніону церкви АСД, став шостим генерал-губернатором Ямайки. Призначений королевою Єлизаветою II на посаду генерал-губернатора, П.Л. Аллен виступатиме безпосереднім представником Її величності на Ямайці під час церемоніальних заходів на кшталт відкриття засідань парламенту і представлення до державних нагород.

Адвентист призначений генерал-губернатором Ямайки
Роль генерал-губернатора у парламенті не носить політичного характеру, однак відповідно до конституції Ямайки дозволяє йому призначати на посади і контролювати діяльність державних службовців. Аллен стверджує, що адвентистська віра надихатиме його і під час виконання нових обов'язків: «Будь-які ухвалені мною рішення будуть грунтуватися на справедливості, об'єктивності і співчутті». 
Патрік Аллен - випускник педагогічного коледжу Монік на Ямайці і має три докторських ступені університету ім. Ендрюса (США) у сфері адміністрування і керівництва освітнім процесом. Він обіймав посади як у церкві АСД, так і поза нею. Аллен був старшим пастором конференції Центральної Ямайки, директором відділу освіти і сімейного служіння у Вест-Індському уніоні, і навіть служив районним пастором, де під його опікою перебували більше 20 церков і малих груп.
Довідково: 
Населення Ямайки становить 2,8 млн. Нині один із кожних 12 жителів Ямайки є адвентистом сьомого дня.

Теги: