З 25 березня до 13 квітня 2009 р. єпископ Богдан (Дзюрах), голова Наглядової ради будівництва патріаршого центру УГКЦ у Києві, єпископ-помічник Київської архиєпархії, перебуватиме у Канаді.

Візит єпископа УГКЦ Богдана (Дзюраха) до Канади
Мета подорожі, за словами владики, подвійна. "Передусім прагну познайомитися із життям нашої церкви у Канаді, оскільки я вперше на запрошення наших владик туди їду. По-друге, буду провадити великопісні місії (реколекції) у п'ятьох парафіях Канадської митрополії і принагідно буду популяризувати ідею побудови Патріаршого центру у м. Києві, заохочуючи вірних і священиків до пожертв на цю богоугодну справу", - у коментарі для Департаменту інформації сказав владика Богдан.

Крім того, у рамках перебування в Канаді передбачено зустріч із священиками, на якій гість з України намагатиметься залучити їх до збирання коштів на будівництво собору. "Адже, коли душпастирі переконані у якомусь проекті, особисто підтримують його, то ефект від будь-якої збіркової акції є кращий, ніж коли це робити силами кількох волонтерів", - відзначив владика Богдан. 
За словами голови Наглядової ради будівництва патріаршого центру УГКЦ, йдеться про те, щоб у Канаді дати вірним УГКЦ відчути близькість рідної землі, відродити, підтримати почуття співвідповідальності за українську церкву та побудову патріаршого центру, який має унікальне значення не тільки для України, а й для всієї церкви у світі. Адже він має стати символом єднання усіх греко-католиків в Україні і поза її межами. "Саме цю ідею прагну донести до мирян та духовенства Канади. І я сподіваюся, що інформація, отримана від мене, з перших рук, як від голови Наглядової ради, буде сприйнята із вдячністю і допоможе активізувати збіркові зусилля в нашій митрополії в Канаді", - сказав на завершення владика Богдан. 
Нагадаємо, що з подібною місією єпископ-помічник Київської архиєпархії торік їздив до США. Його візит тривав з 6 до 30 березня. За цей час владика Богдан відвідав громади УГКЦ у Ньюарку, Філадельфії, Чікаго, Нью-Йорку, Стемфорді, Рочестері, Майамі та Сант-Петерсбурзі.

Теги: