Держкомнацрелігій виніс попередження християнській церкві "Нове покоління"
Голова Державного комітету України у справах національностей та релігій Олександр Саган надіслав листа голові Духовного управління євангельських християн Української християнської церкви «Нове покоління» Андрію Тищенку, в якому йдеться про порушення законодавства України цією релігійною організацією. Про це повідомляє Інститут релігійної свободи.

Духовним управлінням євангельських християн Української християнської церкви «Нове покоління» було запрошено до України пастора церкви «Нове покоління», особу без громадянства, постійного жителя Латвії Олексія Ледяєва. При цьому, у відповідності до вимог законодавства зазначалось, що Духовне управління євангельських християн Української християнської церкви «Нове покоління», в особі голови Духовної Ради Тищенка Андрія Георгійовича, бере на себе зобов'язання щодо забезпечення виконання «Правил в'їзду, виїзду з України і транзитного проїзду через територію України».
22 лютого 2009 року в актовій залі Федерації профспілок у м. Вінниця Олексієм Ледяєвим проведено публічне богослужіння без офіційного погодження. За вказаним фактом відділом у справах релігій Вінницької облдержадміністрації винесено попередження про порушення законодавства України голові релігійної громади Християнської церкви Повного Євангелія «Нове покоління» в м. Вінниця. Того ж дня, без офіційного погодження, Олексієм Ледяєвим проведено публічне богослужіння у місті Коростені, про що Духовне управління євангельських християн Української християнської церкви «Нове покоління» також не повідомило Держкомнацрелігій та не погодило у встановленому законодавством порядку.
Згідно з висновком Держкомнацрелігій, ця релігійна організація систематично порушує вимоги ст. 24 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації».
Державний комітет України у справах національностей та релігій попереджає про те, що в разі подальшого недотримання законодавства, відповідно до ст. 16 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації», буде порушено питання про доцільність припинення діяльності цієї релігійної організації. Також, згідно із Законом України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», буде ініційовано здійснення відповідних заходів до особи без громадянства, пастора церкви «Нове покоління» Олексія Ледяєва.

Теги: