Лист від Святішого патріарха Московського і всія Русі Кирила надійшов на адресу владики Іларіона, митрополита Донецького і Маріупольського. Як повідомляє прес-служба Донецької єпархії, Святіший висловив у ньому глибоку вдячність за гостинність, виявлену йому та особам, які супроводжували його, під час патріарших відвідин Донецької єпархії.

"З духовним хвилюванням ступив я на донецьку землю, прославлену мужністю трудів своїх мешканців і їх особливою любов'ю до Руської православної Церкви. Відвідини Преображенського кафедрального собору Донецька, Святогорської Лаври і Миколо-Василівського монастиря принесли мені велику радість спільної молитви і спілкування з народом Божим, дозволили на власні очі побачити плоди церковного відродження, що відбувається на сході України. Особливо примітний розквіт чернечої справи, який я бачив у монастирях Вашої єпархії", - зазначає Святіший Патріарх.

"Дорогий Владико, молитовно бажаю, аби Господь дарував Вашій Богом береженій пастві мир і процвітання, аби Він укріпив у серцях віруючих щире уповання на Його милість, а Ваше Високопреосвященство зберіг у доброму здоров'ї та повноті сил на многая і благая літа. З любов'ю у Господі. Патріарх Московський і всія Русі", - йдеться у листі Святішого до митрополита Іларіона.

Теги: Кирил, Іларіон, Донецьк