Папа Франциск закликав до припинення насильства в Україні Папа Римський Франциск під час загальної аудієнції, яка зібрала 19 лютого десятки тисяч паломників на площі Святого Петра у Ватикані, звернувся із закликом до припинення насильства в Україні, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

"З тривогою в серці стежу за тим, що цими днями відбувається в Києві. Запевняю український народ у своїй духовній близькості й молюся за жертви насильства, за їхні родини і за поранених. Закликаю всі сторони припинити будь-які насильницькі дії та шукати порозуміння і миру в країні", -- сказав Франциск.

Папа Римський не вперше реагує на суспільне протистояння в Україні. 26 січня 2014 року після молитви «Ангел Господній», промовляючи до десятків тисяч прочан, між якими були також представники української громади Рима, понтифік сказав: "Огортаю молитвами Україну, зокрема тих, хто втратив своє життя цими днями, та їхні родини. Бажаю, щоб розвивався конструктивний діалог між інституціями та громадянським суспільством, щоб, виключаючи будь-яке застосування насильних дій, у серці кожної людини переважав дух миру та пошук загального добра".

Теги: