На шляху до Риму,  першим пунктом призначення стала Польща, церква «Слово віри» у Варшаві. Послуживши місцевим братам і сестрам, разом із пастором місцевої громади Олександром Дем’яненком Юрій Костянтинович 15 лютого виїхав до Італії.

«Ми мали деякі вагання щодо карантинних обмежень, але, помолившись, з надією на Бога вирушили. На кордоні з Австрією був контроль, але нас пропустили, а на кордоні з Італією проїхали без перешкод, – розповідає єпископ. – 16 лютого прибули Тоскану – це регіон Італії, де проживає багато українців, а два тижні тому сюди з Неаполя переселився пастор Василь Мигас, щоб працювати на західному узбережжі між містами Гросетто – Фолоніка – Чечино – Піза. Там ми зустрілися також з іншими братами, звершили молитву благословення та домовились про співпрацю».

17 лютого разом з братом Василем гості поїхали до Неаполя – це за 500 км. Там мали різні зустрічі з людьми, спілкування з молоддю. А наступного дня, у четвер, відвідали місто Касерті, що за 35 км від Неаполя, відбулося відкриття нового зібрання – служіння там проходитимуть  щочетверга о 16:00.

У неділю, 21 лютого, Юрій Веремій з братами відвідав місцеву церкву «Нова П‘ятидесятниця», де збирається багато віруючих людей. «Я мав можливість там проповідувати. Пастор  Michele Passaretti дуже відкритий до нас, він разом зі служителями пообіцяв всіляко допомагати новій громаді», – ділиться єпископ.

Цього ж недільного дня, в українській агенції «Мальва», що в американському кварталі Неаполя (там наша церква орендує зал для богослужінь), відбулося святкове богослужіння рукопокладання: звершили молитву за Василя Мигаса та Ярослава Наконечного (на пресвітерське служіння) та Ігоря Наконечного поставили на випробувальний термін на дияконське служіння.

«Бог нас рясно благословив. За два з половиною роки служіння братам вдалося об’єднати в служіння близько 70 людей родом з різних куточків України, котрі нині проживають в районі Неаполя. Цю велику й нелегку працю брати та їх сім’ї виконують ревно й відповідально» – продовжує Юрій Костянтинович.

У понеділок, 22 лютого, служителі провели зустрічі із старшими служителями двох національних об’єднань п’ятидесятницьких церков Італії.

Теги: