У Мукачевому біля ікони Богородиці ожили сухі квіти (ФОТО)У церкві УПЦ (МП) біля Мукачевого на Закарпатті розквітли сухі квіти. Кілька зрізаних гілок лілії священики поклали біля ікони у Світлу п'ятницю після Великодня. За три тижні вони випустили бутони й розквітли.

Церква ікони "Всіх скорботних радість" знаходиться при дорозі біля Мукачевого. Будувати почали її всередині 90-х років.

"Лілії розквітли в нашій церкві втретє, - розповів Gazeta.ua священик о. Василій. – Таке диво в Україні є тільки в церкві села Кулевча Одеської області. Три роки тому ми вирішили покласти біля ікони зрізані на городі лілії. Спочатку вони ніби трішки підсохли, а потім почали з'являтися бутони. До Трійці квіти розпустилися".

У Мукачевому біля ікони Богородиці ожили сухі квіти (ФОТО)Ікону "Всіх скорботних радість" до церкви привезли 2001 року із Санкт-Петербургу. Час од часу біля неї відбуваються зцілення людей, запевняє священик.

"Квіти розпустилися без води і ґрунту, - показує на підсохлі знизу стебла лілій. – Коли в церкві читали Акафіст, то на склі з'являлися крапельки води, а на стеблах по 2-3 бутони. Коли квіти розцвіли, то утворили навколо образу Божої Матері віночок".

Білі лілії цвістимуть ще 2-3 тижні. Зів'ялі стоятимуть за склом біля ікони до наступного Великодня. Тоді сухі гілочки роздадуть мирянам.

"Щодня прихожу до церкви помолитися іконі "Всіх скорботних радість". Прошу собі вирішення проблем. Як попрошу з вірою – все так і стається. Після Великодня священик дав мені одну гілочку минулорічної лілії. Поклала її у Псалтир і щовечора молюся", - розповіла мешканка Мукачевого Марія Дзямко.

Окрім того, задня стіна храму, де зображений Господь Спаситель та Святий Іоанн, кілька років мироточить.

Теги: