28 травня напередодні Міжнародного дня захисту дітей з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль духовної пісні «Волинський благовіст». Незмінною метою мистецького заходу є збір коштів для знедолених дітей регіону — інвалідів, сиріт, вихованців інтернатів та багатодітних сімей. Організатором заходу виступила Волинська єпархія УПЦ на чолі з митрополитом Луцьким і Волинським Нифонтом, повідомляє Православіє в Україні.

Ідея проведення мистецького заходу до Міжнародного дня захисту дітей виникла як бажання продовжити ті акції благодійності, які митрополит Нифонт організовує разом з духовенством та вірянами ввіреної йому Волинської пастви. Приємно констатувати, що з кожним роком фестиваль здобуває все більшу популярність серед населення Волині — цього року на потреби знедолених дітей було зібрано понад 200 тис. гривень. Для порівняння І Всеукраїнський  фестиваль «Волинський благовіст» зібрав 160 тис. гривень.

У фестивалі взяли участь церковні та світські колективи, звучали пісні на духовну тематику, про любов, добро, милосердя. До фестивалю долучились також видатні діячі культури України та близького зарубіжжя.

Теги: