Закарпатська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" звертається до начальника Тячівського районного відділення УМВС України Михайла Немеша із вимогою "розслідувати факти морального терору щодо громади Київського патріархату у місті Тячів, погрози щодо замахів на життя та здоров'я українського священика з боку представників московського православ'я", повідомляє Закарпаття онлайн.

Як повідомив священик УПЦ Київського патріархату Андрій Монич, починаючи з Водохреща на нього, його сім''ю та вірних здійснюється психологічний тиск.

"УПЦ Київського патріархату зводить першу церкву в місті Тячеві. Нещодавно ми домурували стіни храму та поклали дах, а поки триває будівництво, ми провадимо Богослужіння у каплиці. Починаючи зі свята Водохреща, коли всі конфесії освячували воду, московський священик Іван Бонич та його миряни УПЦ МП розпочали викрикувати до нас "Забирайтеся геть! Це наша територія!" та ображати лайливими словами. Відтоді мені постійно телефонують невідомі з погрозами підпалити каплицю, розправитися зі мною та моєю сім''єю. До того ж, вже три дні поспіль в моєму автомобілі пробивають колеса", – повідомив священик.

Закарпатська організація Всеукраїнського об''єднання "Свобода" закликає громаду міста підтримати священиків УПЦ КП, бо "це перша церква Київського патріархату в місті і всього-на-всього друга – в Тячівському районі", тоді як "Московський патріархат у деяких селах має аж по 6 церков".

Теги: