У четвер, 18 серпня, в Апеляційному суді Львівської області відбувся розгляд апеляційної скарги у справі лідера УПГКЦ (догналівців).

Суд залишив без змін постанову Шевченківського районного суду м. Львова від 20 липня 2011 р. і таким чином визнав Догнала винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 Кодексу України, повідомляє Католицький оглядач.

Нагадаємо, що Антонін Догнал 19 липня 2011 р., був затриманий працівниками Шевченківського райвідділу міліції за побиття жінки. Наступного дня, 20 липня, у Шевченківському районному суді м. Львова відбулось слухання справи за фактом чинення опору працівникам міліції при затриманні та нанесення тілесних ушкоджень громадянці Е. Суд визнав Догнала винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство) і присудив йому мінімальне передбачене цією статтею покарання у розмірі трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто 51 гривню.

Теги: