В середу, 21 вересня, о 8.30 уперше в історії незалежної України відбудеться Молитовний сніданок. У ньому візьмуть участь провідні європейські та українські політики, керівництво держави, народні депутати України, члени Всеукраїнської ради церков, громадські діячі та експерти, а також представники дипломатичного корпусу.

Зокрема очікується участь голови Верховної Ради України Володимира Литвина, голови фракції Європейської народної партії в Європарламенті Люка Волонте, президента ECPM (Європейського християнського політичного руху) Петера Возу, кандидата на посаду президента Франції Крістін Бутен та ін.

Молитовний сніданок відбудеться в приміщенні ресторану «Бельведер» за адресою Дніпровський узвіз, 1. Обов’язкова акредитація за тел. +38 044 498 17 67 до 14.00 20 вересня (вівторок).

Молитовні сніданки традиційно проводяться в країнах Європи та Сполучених Штатах Америки ще з 50-х років минулого століття. Під час неформального спілкування політики мають змогу обмінятися думками щодо широкого кола актуальних політичних та соціальних проблем. В Україні молитовний сніданок відбудеться вперше в історії в рамках Форуму християнських політиків. Учасники і гості з понад 20 країн світу обговорять проблеми захисту прав дітей та традиційних родинних цінностей.

В четвер, 22 вересня, о 10.00 за ініціативи партії Християнсько-Демократичний Сою розпочне свою роботу Форум християнських політиків, присвячений захисту прав дітей та сімейних цінностей в глобалізованому світі.

У Форумі візьмуть участь представники християнсько-демократичного руху з понад 20 країн - провідні європейські та українські політики, народні депутати, громадські та релігійні діячі. Зокрема, очікується прибуття голови фракції Європейської народної партії в Європарламенті Люка Волонте, президента ECPM (Європейського християнського політичного руху) Петера Возу, кандидата на посаду президента Франції Крістін Бутен та ін.

За підсумками Форуму відбудеться прес-конференція, в якій, зокрема, візьмуть участь народні депутати, члени Колегії партії Християнсько-Демократичний Союз Давид Жванія, Оксана Білозір, Катерина Лук’янова, а також іноземні гості.

Програма форуму

10.00-11.00 Відкриття Форуму
11.30-13.30 Робота в секціях: Майбутнє в інтересах дітей. Людська гідність у сучасному суспільстві. Міжкультурний та міжконфесійний діалог
13.30-14.00 Підбиття підсумків роботи у секціях
14.00-14.30 Прес-конференція за результатами роботи форуму
Захід відбудеться в приміщенні Президент готелю (вул. Госпітальна, 12). Акредитація за телефоном +38 044 498 17 67

Теги: