Як повідомили JeyNews у прес-центрі церкви "Посольство Боже", "Посольство Боже" готово до початку спорудження храмового будинку.

Про це повідомив на недільному богослужінні старший пастор церкви Сандей Аделаджа.

"Це буде унікальна архітектура, і по закінченні будівництва цей будинок візьме участь у міжнародному конкурсі як приклад унікальної архітектури. Сам будинок спроектовано у вигляді ковчега, по висоті – утричі вище, ніж "Палац Спорту". Також заплановано готельний комплекс на 24 поверхи поруч із церквою!" – розповідає пастор Сандей.
 
"Як говорять, дорога в 1000 км починається з першого кроку. Початок покладено. У минулу п'ятницю проект будинку церкви пройшов державну комісію міськвиконкому. Після експертизи одразу почнеться зведення будівлі церкви.
Спорудження будинку займе за планом два роки, і ми очікуємо, що 17-та річниця церкви пройде в новому будинку на нашій землі!"

Уже з першої неділі жовтня богослужіння планується провести на своїй землі, у тимчасовому будинку - наметі. Ми будемо проводити служіння на своїй землі й станемо живими свідками Божого будівництва.

"Дивний час обрав Господь для будівництва будинку церкви. Напевно, тому, що Бог хоче, щоб у кожній справі вся слава належала тільки Йому!" - відзначає пастор Сандей Аделаджа.

Теги: