9 серпня Митрополит Київський і всієї України Володимир відвідав місто Тульчин, де очолив урочистості з нагоди 15-річчя Тульчинської єпархії, а також 20-річчя архієрейської хіротонії та 60-річчя з дня народження архієпископа Тульчинського і Брацлавського Іонафана.

Тульчин відсвяткував низку ювілеїв Цього дня Предстоятель УПЦ очолив Божественну літургію у кафедральному соборі  на честь Різдва Христового.
Йому співслужили архієреї Української т Молдавської православних Церков.

Наприкінці богослужіння митрополит Володимир привітав ювіляра, нагородив його ювілейним орденом «450-річчя принесення на Волинь Почаївської ікони Божої Матері» і подарував ікону святителя і чудотворця Миколая.

У вітальному слові митрополит Володимир відзначив музичний дар архієпископа Іонафана та побажав йому допомоги Божої та наснаги як у збереженні та розвитку таланту, так і у несенні нелегкого хреста архіпастирського служіння.

У слові-відповіді керуючий Тульчинською єпархією архієписком Іонафан подякував митрополиту Володимиру за привітання й участь в урочистостях та на згадку про цей день від імені духовенства та пастви підніс образ Казанської ікони Божої Матері.

Після цього архіпастир відвідав Тульчинське училище культури (до речі, найстаріше вітчизняне училище культури), в актовому залі якого відбувся святковий концерт, приурочений до низки ювілеїв.

За повідомленням прес-служби УПЦ

Теги: Володимир, Тульчин, Іонафан, собор Різдва Христового