Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко з проханням ввести до державного класифікатора професій України нову професію «викладач духовно-моральних дисциплін» (вчитель християнської етики) та відкрити спеціальність для підготовки спеціалістів з викладання предметів духовно-морального спрямування за освітнім рівнем «спеціаліст» та «магістр».
   
«Ця проблема неодноразово порушувалася і Церквою, і освітянами. Її вирішення надасть учителям християнської етики відповідний соціальний статус та створить можливість їх атестації для викладання «Основ християнської етики». Дітям сьогодні потрібне серйозне християнське виховання. Адже проти наших дітей ведеться тиха, але руйнівна війна і зброєю в цій війні виступають наркотики, алкоголь, розпуста та пропаганда насильства. Зі слів Юлії Володимирівни я зрозумів, що вона дуже серйозно поставилась до цієї проблеми і впритул займеться її вирішенням», - заявив міський голова Львова Андрій Садовий.

Предмет «Християнська етика» у м. Львові викладається з 1992 року. Катехитично-Педагогічний Інститут Українського Католицького Університету підготував вже понад тисячу фахівців, які й досі не мають повноцінного державного визнання.

Теги: Львів, Андрій Садовий, звернення до Тимошенко