10 серпня міський голова Тернополя Роман Заставний зустрівся із Патріархом Київським і всієї Русі-України Філаретом, який перебуває з архіпастирським візитом в області.

Під час зустрічі Роман Заставний вручив Предстоятелю Української православної Церкви Київського Патріархату вітальну адресу, в якій, зокрема, йдеться: «Від імені громади Тернополя щиросердечно вітаю Вас на благословенній тернопільській землі. Висловлюємо свою повагу та вдячність за Ваше саможертовне служіння Богові, Церкві та українському народу. І хай за Ваше велике серце, мудрість та толерантність Господь обдарує благодаттю Україну, а Вам посилає здоров’я та радість на многії літа», повідомляє прес-служба Тернопільської міськради.

Патріарх благословив тернопільську владу на працю заради духовного зростання українства та подякував за співпрацю із єпархіями УПЦ КП, які діють на теренах міста та області.

У рамках свого перебування на Тернопіллі Патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет відслужить архієрейську літургію у храмі Покрови Пресвятої Богородиці м. Чортків.

Теги: Тернопілля, Філарет, Роман Заставний