24 – 25 лютого 2012 р. Національний університет «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України  та Українського Біблійного  товариства проводить Всеукраїнський конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування».

         До участі у конкурсі запрошуються учителі, що викладають предмети «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство.

         Основною метою конкурсу є:


1.    Привернути увагу широкої науково-педагогічної та батьківської громадськості до предметів духовно-морального спрямування.

2.    Сприяти професійному становленню вчителів предметів духовно-морального спрямування.

3.    Здійснити обмін досвідом викладання предметів духовно-морального спрямування;

4.    Допомогти зростанню професійної майстерності вчителів з предметів духовно-морального спрямування.

          До конкурсних  випробувань входять:


Відбірковий тур:


-   Підготувати і надіслати до оргкомітету есе на тему: «Як зацікавити сучасних школярів предметами духовно-морального спрямування?»

-    Підготувати і надіслати в оргкомітет  план-конспект уроку  для певного класу з предметів духовно-морального спрямування.

-    Заповнену анкету-зголошення учасника конкурсу

          Конкурсні випробування:


-    Письмовий тест на знання Святого Письма

-    Дебати на тему «Ефективні форми і методи духовно-морального виховання учнівської молоді сучасної України».

-    Презентація фрагменту надісланого уроку (до 15 хв.)

Матеріали (конспект уроку, есе) оформляються в редакторі Microsoft Word; шрифт Times New Roman; розмір    шрифту – 14; інтервал – 1,5; поля: ліве, праве, верхнє і нижнє – 20 мм.

         Матеріали подаються в друкованому вигляді (1 прим.) i електронному варіанті (на диску або електронною поштою) та надсилаються до 1 лютого 2012 року на вказану нижче електронну чи поштову адресу.

         Адреса:


-   Центр релігієзнавства, гуманітарний факультет, Національний університет «Острозька академія», вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська область, 35800. Конкурс «Вчитель року»

-    E-mail: christ@oa.edu.ua

-   Координатор заходу  – Наталя Кулініч тел. 0968335069

                   Важлива інформація:

ü     Взяти участь у конкурсному змаганні матимуть змогу 50 вчителів з усієї України,  попередньо виконавши завдання відбіркового туру.

ü     Місце проведення: Національний університет «Острозька академія», вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська область. (Їхати потягом до станції «Острог», далі маршрутним таксі  до м. Острог).

Теги: