У Львові проходить фестиваль "Рок-Коляда - 2012", а у Києві відбудеться святковий концерт "Різдво у стилі джаз"15 січня 2012 року, e Великій залі Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського Громадська організація "Мистецька ліга" за підтримки Польського Інститут в Києві проводить святковий концерт "Різдво у стилі джаз", пише Kyivsoloists.com.

В концерті прозвучать джазові обробки слов’янських колядок і щедрівок та авторські композиції у виконанні джазового тріо всесвітньо відомого композитора та піаніста Костянтина Віленського (Польща). З маестро в концерті приймають участь Національний камерний ансамбль «Київські солісти», славетний вокальний секстет «МanSound»  та  джазові музиканти з України та Польщі.Дивний мікст академічної, джазової та народної музики, насичений феєричними фортепіанними імпровізаціями, залишить у Вас неповторний смак світлого  різдвяного настрою та святкової джазової атмосфери.

Костянтин Віленський  – піаніст, композитор, джазмен із світовим ім'ям, йому з легкістю вдається інтерпретувати шедеври музичного мистецтва – «Політ джмеля», теми Паганіні, «Регтайми» Джопліна, найвідоміші українські народні пісні, які маестро насичує колоритними джазовими гармоніями, «розфарбовує» яскравими свінговими ритмами. Його джаз – близький і цікавий кожному . Веде концерт відомий джазовий критик Петро Полтарєв. Початок концерту о 19:00. Білети можна придбати в касі Національної музичної академії або замовити за телефоном: 097 484 25 77.


У Львові проходить фестиваль "Рок-Коляда - 2012", а у Києві відбудеться святковий концерт "Різдво у стилі джаз"А сьогодні у Львові, в Хмільному домі Роберта Домса (вул. Клепарівська, 18), почався фестиваль "Рок-Коляда - 2012", який продовжиться до 14 січня, передає visitlviv.net.

Фестиваль відбувається у Львові з 2009 року, але цього року вперше триватиме два дні.

«Рок-Коляда» – це унікальний захід, що поєднує давні різдвяні традиції та сучасну українську музику різних жанрів, від акустичного фолку до року, ска і панку.

У перший день фестивалю виступлять: івано-франківське рок-вар’яте «КораЛЛі»; відомий львівський гурт «Ґорґішелі»; заснований акторами театру ім. Леся Курбаса етно-ембіент гурт «Курбаси»; молодий гурт «Cherry band», який вдало експерементує із звуками бандури; а у другий день – фольк-рок оркестр «Тарасова ніч» (Львів); «формація хлопства ліхого» гурт «Йорий Клоц» (Львів); один з найоригінальніших українських гуртів «Zapaska» (Кам’янець-Подільський) та етно-рок машина «ДримбаДаДзиґа» (Київ).
 
Квитки в продажу з 19 грудня в магазині «Наш Формат» (пл. Ринок, 32, Універмаг «На ринку», 2 поверх).
 
Організатор фестивалю – Мистецька агенція «Наш Формат».

Теги: