Центр міської історії Центрально-Східної Європи (Львів) запрошує подавати заявки на участь в третій літній школі 2012 р. з єврейської історії та культури Центрально-Східної Європи.

Літня школа має на меті сприяти зростанню інтересу до багатокультурного минулого України, досліджень з єврейських студій та формуванню середовища молодих українських дослідників, пов’язаних спільними науковими інтересами. Школа дає можливість учасникам поглибити свої знання з єврейської історії та культури України і Центрально-Східної Європи ХІХ-ХХ ст. загалом, ознайомитися з найновішими дослідженнями, поспілкуватися і отримати кваліфіковану консультацію лекторів – спеціалістів з провідних осередків єврейських студій України, Ізраїлю, Сполучених Штатів Америки.

Літня школа триває один місяць: з 2 по 27 липня 2012 р. Щодня, окрім вихідних, учасники матимуть шість занять: два заняття з їдиш (початковий рівень), і чотири заняття з єврейської історії та культури. Під час занять перевага надається формату дискусій.

Після успішного завершення школи учасники отримають:

- сертифікат із зазначенням усіх прослуханих курсів з єврейської історії та культури
– сертифікат про успішне завершення мовного курсу з їдиш (базовий рівень) в обсязі 40 годин (після складання іспиту)

До участі запрошуємо студентів старших курсів історичного та інших гуманітарних факультетів, аспірантів та молодих науковців. Заохочуємо до подання заявок також вчителів, молодих викладачів історії, журналістів, менеджерів у сфері культури, які зможуть застосувати отримані знання у своїй професійній діяльності.

Кандидат повинен:

- бути громадянином України
– мати не більше, ніж 35 років

Заявка повинна містити:

- резюме
– мотиваційний лист (не більше 3 тис. знаків тексту, чому Ви хочете взяти участь у цій літній школі)
– контактні телефони / електронна пошта двох науковців, до яких в разі потреби ми могли б звернутися за рекомендацією

Заявки просимо надсилати на е-пошту академічного координатора Центру Ірини Мацевко i.matsevko@lvivcenter.org, вказуючи в темі листа «CfA: Summer School 2012»

Участь в школі безкоштовна.

Теги: