Представники різних конфесій взяли участь у заходах до 198-ї річниці Тараса ШевченкаУ п'ятницю, 9 березня, в Україні за участю духовенства різних конфесій відзначали 198-у річницю з дня народження поета Тараса Шевченка, повідомляє кореспондент "Релігії в Україні".

Президент Віктор Янукович відвідав могилу поета в Каневі, а прем'єр-міністр Микола Азаров вранці поклав квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку напроти Київського національного університету.

9 березня архієпископ Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Епіфаній з благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета взяв участь в урочистостях з нагоди 198-ї річниці від Дня народження Великого Кобзаря.

Преосвященний Герман, керуючий архиєрей Чернiвецької єпархiї УАПЦ, із духовенством взяли участь в покладаннi квiтiв до памятника Тарасу Шевченку в м.Чернiвцi. Захiд було організовано та проведено Чернiвецькою обласною держадмiнiстрацiєю.

У Харкові архиєпископ Ігор (Ісіченко), Харківсько-Полтавська єпархія Української Автокефальної Православної Церкви (зареєстрована як УАПЦ (оновлена)), очолив спільну молитву за вічний спокій душі Тараса Шевченка.

Теги: